Damian Wierzbicki

Damian Wierzbicki

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Instruktor Fitness. Ze sportem związany przez całe życie – najpierw z piłką nożną, następnie sztuki walki, kulturystyka i fitness. Specjalizuje się w prowadzeniu treningu obwodowego, zajęć interwałowych, tabaty, cross treining’u i TBC. Główny nacisk kładzie na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Dietetyk specjalizujący się w tematyce zdrowego żywienia, żywienia w otyłości, dietach redukcyjnych, żywieniu sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, a także żywieniu kobiet w ciąży i karmiących. Zainteresowany zagadnieniami związanymi z dietetyką w jednostkach chorobowych szczególnie takich jak niedoczynność tarczycy, Hasimotho, choroby układu krążenia oraz cukrzyca.

Monika Wierzbicka

Monika Wierzbicka

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Instruktor Fitness. Specjalizująca się w prowadzeniu zajęć typu zdrowe plecy / kręgosłup, TBC, ABT, trening funkcjonalny oraz zajęcia choreograficzne.

Pasjonatka aktywnego trybu życia, zdrowego żywienia oraz psychodietetyki.

Magister psychologii ze specjalnością psychologii ogólnej. Zorientowana na zagadnienia związane z zaburzeniami odżywiania, psychodietetyką, motywacją w diecie oraz aktywności fizycznej, budowaniem pozytywnego obrazu siebie oraz zagadnieniami związanymi z samooceną.